İki çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziği ve fit görünümüyle dikkat çeken Yasemin Hanım, önceki gün özel bir hastanede check up yaptırdı. Sağlıklı yaşam için yediklerine dikkat eden Özilhan, yeni diyet menüsünü sosyal medya hesabından paylaştı. 'Akşam yemeğim' notuyla yediklerini yayınlayan Yasemin Hanımın tabağındaki üç yumurta ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Özilhan'ın menüsü çok sayıda yorum alırken, menü takipçilerden tam not aldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.