DAVETLİLER GELMEYE BAŞLADI

Düğün'ün davetlileri gelmeye başladı. Davetliler arasında David - Viktoria Beckham çiftide bulunmaktadır. Çift, kiliseye giriş yapmıştır.

PRENS WİLLİAM KİLİSEDE

Prens William ve Kardeşi Prens Harry kiliseye geldiler. Kate Middletonun'un ailesi Westminster Abbey kilisesine ulaştı. Kraliyet ailesi kiliseye gelmek üzere yola çıktılar.

KRALİÇE KİLİSEDE

Kraliyet Ailesinden Kraliçe Elizabeth kiliseye kocası Prince Philip ile birlikte geldi. Kraliçe Elizabeth sarı kıyafeti ve uyumlu çantasıyla göz kamaştırıyordu.

Düğün Türkiye saatiyle 13:00'da başlayacak. TV'den izleyecek. Londra tarihi bir güne daha tanıklık yapacak. Her şeyden önemlisi en çok merak edilen gelin Middleton, Prenses Diana'dan sonra saraya gelin giden ikinci kişi olarak giyeceği gelinlik ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak. Gelişmeleri canlı olarak aktarmaya devam edeceğiz...

İŞTE BUGÜNKÜ PROGRAMIN AYRINTILARI
Saat 10.15 Din görevlileri gelecek.

Saat 12.10 Prens VVilliam ve Prens Harry, Clarence House'tan çıkacak.

Saat 12.20 Konuk kraliyet ailelerinin mensupları Katedral'e gelmeye başlayacak. Middleton'ın annesi Carole ve erkek kardeşi James Otel'den ayrılacak.

Saat 12.38 Prens Charles, eşi ile Clarence House'tan yola çıkacak.

Saat 12.40 Kraliçe Elizabeth ve eşi Buckingham Sarayı'ndan yola çıkacak.

Saat 12.48 Nedimeler Goring Otel'den aynlacak.

Saat 12.51 Kate Middleton ve babası Michael otelden yola çıkacak.

Saat 13.00 Dini tören başlayacak.

Saat 13.15 Yeni evli çift katedralden at arabasıyla ayrılacak.

Saat 14.30 Kate ve William saraya varacak.

Saat 15.25 Kraliçe, William ve Kate ile ailelerin diğer üyeleri Buckingham Sarayı'nın terasından halkı selamlayacak.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR