Dünyanın en büyük belgesel kanallarından National Geographic Channel’ın efsanevi Mega Fabrikalar belgesel serisine giren ilk Türk markası Vestel oldu. Vestel ve Fox International Channels (FIC) ev sahipliğinde Cinemaximum Kanyon’da düzenlenen gala gecesine iş dünyasının ve sosyal yaşamın ünlü simaları konuk oldu.
Zorlu Ailesi’ni temsilen Selen, Olgun ve Berrin Zorlu’nun ev sahipliği yaptığı galaya National Geographic Channel adına FIC Afrika ve Avrupa Başkanı Jesus Perezagua ve FIC Güneydoğu Avrupa ve Avrasya Kıdemli Başkan Yardımcısı Adam Theiler katıldı. Renkli gecede buluşan konuklar, 24 Mart’ta yayına girecek belgeseli televizyondan önce sinema salonunda izleme fırsatı buldu.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.