Fark yaratan kadınlar

Fark yaratan kadınlar

‘Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar’ ödül töreni, kendi alanında fark yaratan en başarılı kadınların katılımıyla önceki akşam gerçekleşti. Gecede,Ümit Boyner Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Pazarlama, reklamcılık ve medya dünyası başta olmak üzere iş dünyasındaki en başarılı kadınları onurlandırmak üzere düzenlenen ve 2013 yılından itibaren MediaCat tarafından Türkiye’de de gerçekleştirilen ‘Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar’ seremonisinin üçüncüsü, önceki gün Raffles İstanbul’da gerçekleşti. MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın ev sahipliği yaptığı ve sunuculuğunu Simge Fıstıkoğlu’nun üstlendiği Women to Watch, Havas Kuzey Amerika CEO’su ve futurist Marian Salzman’ın ‘Trends for the Near Future’ konulu sunumuyla başladı.

Yaşam boyu onur ödülü Boyner'e

2015’te imza attıkları başarılar ve kendi alanlarında yarattıkları fark göz önüne alınan  kadınlar, Reklam-Yaratıcılık, İletişim-İtibar Yönetimi, Pazarlama, Medya, Global, Marka ve Sektörel Tanıtım, Tasarım ve Sanat kategorilerinde ödüle layık görüldü. Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi, TÜSİAD Eski Başkanı Ümit Boyner’e “Yaşam Boyu Onur Ödülü” Pelin Özkan tarafından takdim edildi. Ödül töreninde Habertürk’ün başarılı haber sunucusu Ece Üner, ‘Medya Lideri’ olarak geceden ödülle ayrıldı. Etkinliğe, Leyla Alaton,Jale Öztarhan ve Türkan  Sabancı gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri de büyük ilgi gösterdi.


Kamil ÖZET