Mim Sanat Derneği’nde otuz altı haftadır görsel sanatlarda resim, kaatı ve tezhip; müzik dalında da tambur, klasik kemençe, ney ve kanun eğitimi alan yetmiş iki devlet koruması altındaki çocuk önceki akşam Nişantaşı Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda yaptıkları resim sergisini görücüye çıkardılar.
Sosyetenin genç temsilcilerinden Lal Denizli ve Deniz Köletavitoğlu Ügümü'nün markası Dela Events'in dün akşam gerçekleşen lansman gecesi, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimleri ağırladı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.