Turizm, Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği(TURYİD), 20. Yaşını Cumhuriyet’in 100. Yılına yakışan bir balo ile kutladı.
Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği’nin (TURYİD) 15’nci kuruluş yıldönümü Baltalimanı’nda bulunan Portaxe’de kutlandı.
Toplumsal paydaşların katılımıyla başlatılan hareket, bir yandan Türk halkının moralini en yüksek düzeyde tutarak tekrar hayata karışmasına destek olmayı, diğer yandan medeniyetler beşiği İstanbul'un marka değerinin korunmasını amaçlıyor.
Türkiye'de turizm ve eğlencenin yanı sıra iş hayatının da kalbinin attığı mekânlardan biri olan Reina'ya saldırı üzerine iş dünyasının önde gelen temsilcilerinden birlik beraberlik mesajı geldi. TURYİD de üyelerini, bu sabah Reina'ya yürümek üzere Kuruçeşme'de buluşmaya davet etti.
Tohum Otizm Vakfı'ndan alışveriş şenliği... Parıltı Hisseli Harikalar Kumpanyası... Turyid'den...
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.