İş ve cemiyet dünyasının ünlü simaları, özel NFT koleksiyonunun tanıtıldığı davette bir araya geldiler.
Turizmci iş insanı Umut Ercan ve Jolly Tur yönetim kurulu başkan yardımcısı Mert Vardar Uludağ'da bir araya geldi.
Cemiyet hayatının sevilen isimleri Hande Sezer Pekcan, Monik İpekel, Reyhan İpekel ve Parıltı Derneğinin başkan yardımcısı Neşe Gönül ve Sincan Belediyesini temsilen Selim Eser çocuklara destek amacıyla bir araya geldi.
Başarılı işkadınları ve işadamları tarafından kurulan, topluma faydalı işler yapmayı hedefleyen vakıf ve dernekler, imza attıkları dev yardım faaliyetleriyle adlarından söz ettiriyorlar.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.