Moda tasarımcısı Selma Çilek Çiftçi, müşterisi olduğu İpek Toplusoy’la yakın arkadaş oldu. Çiftçi’nin tasarımlarına bayılan İpek Toplusoy, mağazasına gidip geldikçe Selma Hanım’la yakınlık kurdu. Aralarından su sızmayan ikili, geçtiğimiz günlerde Bebek’te kahve içti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.