Sistem 9 Medyanın sponsorluğunda festival havasında gerçekleşen turnuva heyecan dolu anlar yaşattı. Türkiye Binicilik Federasyonu'nun desteği ile iki gün boyunca devam eden Binicilik Engel Atlama Yarışları'nda dereceye giren yarışçılar ödüllerini Sistem 9 Medyanın Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın'ın elinden aldı. Hizmetlerini kurum ve kuruluşlara "Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler" ilkesiyle sunan yarışların ana sponsoru sosyal sorumluluk projeleri, sanat ve sportif faaliyetlere yönelik organizasyonları da desteklediklerini sürdürmeye devam edecek.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.