Geçtiğimiz yıllarda Mardin, Kars ve Sinop'ta açtıkları erken doğum ünitelerine Gaziantep'le birlikte bir yenisini ekleyecek olan derneğin destekçilerinin katıldığı davet kokteyl ile başladı. Gecenin sunuculuğunu Gizem Özdilli üstlenirken, Erdoder Yönetim Kurulu Başkanı Canan Göztepe kısa bir konuşma yaparak Erdoder'in yıl içindeki faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 2018 yılı içerisinde Gaziantep'te erken doğum ünitesini açmayı planladıklarını belirten Göztepe, ihtiyaçların değerlendirilmesi sonucunda yerine karar vereceklerini söyledi. Konuşmanın ardından Gaziantep’teki erken doğum ünitesi için en büyük ihtiyaçlardan birisi olan kuvözlerden bağışlayan isimlere birer plaket takdim edildi. Gecede Özlem Eraslan, Deniz Zülfikari ve Uğur Gazanker’e plaketleri sunulurken plaket töreninin ardından ünlü sanatçı Sıla konuklara müzik dolu bir gece yaşattı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.