Karadağ / Montenegro Dışişleri Bakan Yardımcısı Sn. Selim Lika ve Karadağ / Montenegro Dışişleri Bakanı Müsteşarı Sn. Milas Durisic ile Karadağ / Montenegro Diaspora Direktörü Sn. Predrag Mitrovic ile Sn. Soran Dukanoviç eşliğinde Karadağ Montenegro Derneği'ni ziyaret ettiler. Bu ziyarette diğer Rumeli Dernekleri de katıldı. Ziyarette çifte vatandaşlık, Karadağ'da yatırım ve ekonomik olanakların yanı sıra yıl sonuna kadar İstanbul'da, Karadağ Başkonsolosluğu açılması konuları konuşuldu.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.