Altın Kalpler Yardım Derneği, şehit ailelerine yardım amacıyla Fairmont Quasar Otel'de düzenlediği davetle dernek gönüllülerini bir araya getirdi. Altın Kalpler Yardım Derneği İcra Komitesi Başkanı Şenay Dağlı ve Başkan Yardımcısı Elif Girgin'in ev sahipliğinde gerçekleşen gala gecesinde emeği geçenlere Halil Dağlı tarafından plaketleri sunuldu. Davette, ayrıca şehit ailelerine yardım amacıyla Uğur Batur'un yönetiminde müzayede yapıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.