Kansersiz Yaşam Derneği, önceki akşam İTO Cemile Sultan Korusu'nda iftar yemeği düzenledi. Geceye, Begüm Özer, Birsen Acar, Hande Acar, Buket Taşdelen, Burcu Erçil, Fulya Gündoğdu gibi isimler katıldı. Derneğin 8. yılında 415 bin ihtiyaç sahibine ulaştıklarını belirten Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz, Şişli Etfal Hastanesi Çocuk Onkoloji ve Hematoloji bölümü olmak üzere Adana Balcalı Üniversitesi ve İstanbul’da Çocuk Onkoloji ve Hematoloji servisini hayata geçirdiklerini söyledi. Kansersiz Yaşam Derneği, iftar yemeğine katılan hasta yakınlarına moral vermek adına tatil hediye etti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.