Türkiye’nin doğu illerinde maddi yetersizliklere rağmen eğitimlerini sürdürmeye çalışan çocukların okul, araç, giyim ve burs gibi giderlerini karşılamak amacı ile yola çıkan Bir Demet Umut Derneği, “kışa merhaba” daveti düzenledi. Bir Demet Umut Derneği Başkanı Mehmet Köymen’in hoşgeldiniz konuşmasının ardından başlayan davetin sunuculuğunu Yeşim Salkım ve Saruhan Hünel yaptı. Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen davete Zafer Kozanoğlu, Buket Taşdelen gibi cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimler de katıldı. Yeni kurulan ve ilk davetini gerçekleştiren derneğin bu anlamlı organizasyonunun sponsorluğunu SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz üstlendi. Toplanan gelir pilot bölge seçilen Mardin, Kars, Van gibi doğu illerinde eğitim görmekte olan çocuklar için umut ışığı oldu.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.