Gama Gallery organizasyonuyla Paris’ten İstanbul’a gelen ünlü street art sanatçıları Guate Mao ve Kofi Frimpong, Gama Gallery ve Fırın@theCemetery işbirliği ile düzenlenen Street Art Project partisinde davetlilere eğlenceli olduğu kadar çarpıcı bir sanat ziyafeti yaşattı.
Giriş: 19 Kasım 2018 PazartesiŞehirlere ruh ve doku kazandıran sokak sanatının, ilk kez bir gece kulübünde, bir sergi formatında ve sanatçıların özel tulumlu mankenleri boyayıp, spontan eser ürettikleri canlı performansları eşliğinde sunulması, sanatseverlerin büyük beğenisini kazandı. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı Street Art Project’de, Parisli sanatçıların etkileyici çalışmaları, DJ müziği ile renklenen sıra dışı mekan Fırın@theCemetery’de bir parti modunda sergilenip, aynı zamanda satışa sunuldu. Guate Mao ve Kofi Frimpong’un eserleri, Fırın'ın eğlenceli ambiyansında 17 Kasım'dan itibaren sergileniyor olacak.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.