Bodrum Club Catamaran'ın sahibi, sosyal hayatın renkli isimlerinden Dilek Birgen, iki yıl aradan sonra gönül kapısını açtı. Son zamanlarda katıldığı tüm davetlere Doğuş Aydın'la katılmaya başlayan Birgen, "Her zaman önceliğinin çocuklarının olduğunu belirtti. "Çocuklarımın kalbini kazanan kişi benimkini de kazanır. Herşeyin hayırlısı olsun." temennisinde bulunarak mutlu birlikteliğini ilan etti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.