Çocuk ve genç modasının en sevilen markalarından Newgen by Sancaktar'ın kurucu ortaklarından Sinem Sancaktar, önceki gün Nişantaşı Openhaus'ta güzel bir davetle dostlarını ağırladı. Markasının yaz ve bayram koleksiyonunun tanıtıldığı davete Esra Öztürk, Ebru Çarıkçılar, Figen Kıral, Esen Ziyal, Tülay Karadeniz Ekemen, Şule Argüder ve Özge Argüder Sander gibi ünlü isimler katılım gösterdiler. Gelenlerin çocuklarına alışveriş yaptığı davette Şule Argüder de torunu Simge Sander için hediye aldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.