“Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği” (Swiss Chamber of Commerce in Turkey), kuruluşunun 35. yılını Fairmont Quasar İstanbul’da düzenlediği yaz kokteyl resepsiyon davetiyle kutladı. Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği Başkanı Arpat Şenocak ev sahipliğinde yapılan davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından İsviçre Başkonsolosu Nathalie Marti, Mehmet Yıldırım, Murat Ektiren, Tuncay Aşcı, Muhammed Hammam, Zeynep Germen, Banuhan Akçal, Nesligül Aksoy, Güniz İyianlar, İlkem Öztürk, Güray Akar, Gizem Oflazoğlu ve Demet Erciyes gibi isimler katıldı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.