Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (Erdoder) yemeği önceki gün Bodrum Yalıkavak'taki La Maison Restaurant'ta gerçekleşti. Dernek başkanı Canan Göztepe evsahipliğinde gerçekleşen davete ünlü simalar katıldı. Muhteşem bir Bodrum gecesi yaşayan misafirler İsmet-Merih Akalın'ın müzikleriyle de eğlendiler. Geceden elde edilen tüm gelir minik kalplerin yaşamlarına umut olmak için Erdoder derneğine bağışlandı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.