Doğu ve Güney Doğu’da iklim şartları ve ekonomik şartlar nedeni ile eğitimlerini sürdürmeye çalışan öğrencilerin, daha eğitimlerini sürdürebilmelerine destek amacı ile kurulan “Bir Demet Umut Derneği”nin gecesi, dün gece Gündoğan Casa Costa Otel’de gerçekleşti. Ünlü işletmeci Erkan Kara’nın Ana Sponsorluğunda gerçekleşen davette, derneğin kurucu başkanı Mehmet Köymen 2019 Summer Haute Couture koleksiyonunu sergilerken, Uğur Batur ise Müzayede gerçekleştirdi. Cemiyet ve sanat dünyasından bir çok ünlü ismin ağırlandığı gecede, Beril Akçay, Aysel Akçay, Buket Taşdelen, İnci Gazioğlu gibi isimler de önce müzayedeyi sonra defileyi izlediler.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.