Yeme-İçme ve gece hayatı dünyasında son dönem göze çarpan işletmelerden birisi olan Chin Chin, 2 Ekim'de kapılarını açıyor. Etiler Ulus’da bu yılın Mart ayında açılan Chin Chin, şık atmosferi, nitelikli yemek ile birleştiren, üzerine de gece kulübü konseptine dönüşen şık bir mekan olarak iddasını sürdürdü. Müzikleri ve atmosferi ile bu kış adından sıkça söz ettirecek mekanda sezon açılışı Cenk Eren ile olacak. Bu yaz Bodrum’a nostalji müzikleri ile damgasını vuran ünlü işletmeci aynı zamanda Dj Ali Sayar’da Chin Chin’in yeni sezon yerini aldı. Mekanın sahipleri Bora-Aslı Pehlivanlar çifti bu kış güzel transferlere imza atarak misafirlerini eğlenceye ve kaliteli yemeğe doyurmaya kararı aldıklarını belirtti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.