İsviçre Başkonsolos’u Mr. Julien Thöni ev sahipliğinde, İsviçre Yatırım ve İhracat Ofisi ve York Yurt Dışı Eğitim’in iş birliğiyle geçtiğimiz hafta İstanbul’da düzenlenen yatırım ve eğitim davetine iş ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı. Dilek Birgen tarafından davet edilen misafirler arasında bulunan Demet Sabancı Çetindoğan, İsviçre okul temsilcileri ile bir araya gelip, erken yaşlarda Demokrasi Eğitimi üzerine yazdığı projenin, bu okullarda da okutulması için temaslarda bulundu. Başkonsolos Mr. Julien Thöni’nin Levent’teki evinde gerçekleşen davete; David Mulone, Demet Sabancı Çetindoğan, Evrim-Faruk Başaran, Ezgican-Ali Serim, Gülnur-Osman Kamaşak, Mehmet Yıldırımlı, Pınar Zülfikar, Serap-Volkan Sarı, Vincent Schwab gibi isimler katılım gösterdi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.