Aras Yönetim Kurulu Başkanı Barış Baran Aras, eşi Elif İnci Aras'ın doğum gününü önceki akşam Bodrum'da kutladı. Bodrum'da yaşanan üzücü yangın olaylarından dolayı eşi Elif Hanım ile baş başa akşam yemeği yiyerek eşinin yeni yaşını kutlayan Baran Bey, sosyal medya hesabından bu anları paylaşarak "Kıymetlim, ruh eşim, diğer yarım iyi ki doğdun iyi ki varsın. birlikte nice mutlu yaş alalım..." notunu yazdı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.