Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un, yemyeşil koru alanı ile Kocataş Yalısının bahçesinin buluşma noktasında konumlana Ramazan ayına özel iftar alanında; Six Senses Kocataş Mansions Genel Müdürü Nebi Ozan Özdemir ev sahipliğinde gerçekleşen davete; Jülide-Mehmet Ali Berkman, Gilman-Mesut Karadeniz, Aylin- Serhat Yalçın, Şule Argüder katılım gösterdi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.