42 Maslak'ta, İletişim stratejisti ve TV sunucusu Ertan Özyiğit’in moderatörlüğünü yaptığı, ‘Maslak Muhabbet Olsun’ söyleşisinin konuğu NLP Danışmanı ve yazar Barış Muslu oldu. Sohbet, 42 Maslak’ın içinde yer alan Türk Lezzet Müzesi'nde gerçekleşti. Büyük ilgi gören sohbete aralarında Ahu Aysal, Yonca-Cüneyt Ortan, Zuhal Mansfield, Evrim Kırmızıtaş Başaran, Kadriye Olgar, Müşerref-Cihat Yaycı, Vasfi Pakman ve Cenk Dağcı’nın da bulunduğu cemiyet ve iş dünyasından isimler katıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.