Tanfer Sağlık Grubu, iftar buluşmasını Sarıyer’deki Six Senses Kocataş’ta gerçekleştirdi.İftar programının açılış konuşmasını yapan Tanfer Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nihat Tanfer, Bugün 2 vesile ile bir araya geldik diye sözlerine başlayarak, ülkemizde yaşanan deprem felaketinin yaralarını sarmak için depremzede çocuklarımıza eğitime destek amaçlı burs verileceğini ve bu amaçla gecede düzenlenen Uğur Batur müzayedesinin de gelirinin bağışlanacağını ifade etti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.