Cemiyet hayatının tanınmış simaları yakın dostları Şule Argüder'in doğum gününü kutladılar. Argüder, Galatasaray Lisesi'nden mezun ettiği öğrencisi Şeyda Tomruk'un sahibi olduğu Art Kafe'de düzenlediği sürprizle duygusal anlar yaşadı. Özel kutlamaya kızı Özge Sander'in yanı sıra Zafer Kozanoğlu, Şehnaz Kurbanzade, Ebru Çarıkçılar, Elif İnci Aras, Bilge Alemdar ve Aysel Akçay gibi çok sayıda yakın dostu katıldı. Şule Argüder, önceki gecede ailesiyle bir arada yeni yaşını kutladı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.