Aralarında Emel Yıldırım, Selen Tezman, Ebru Çetinkaya Canbol, Ajda Artan, Sevilay Öztürk, Eve Gürsel gibi cemiyet hayatının renkli simalarıyla doğum günü pastasını kesen Demir, “2023 Ülkemiz için, dünya için çok zor bir yıldı. Yüzyılın depremini yaşadık, dünyada bir çok felaket yaşandı, savaşlar, masum çocukların ölümü, seller, felaketler. Dilerim ki 2024 hepiniz için, dünya için, barış dolu, sevgi dolu, bir yol olsun. 2024 den isteğim sağlık, barış , huzur ve mutluluk” dedi
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.