Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder, bayramı ailesiyle bir arada kutladı. İş insanı eşi Özalp Argüderve kızları Özge Sander ile yurtdışına çıkan Şule Hanım ailesiyle birlikte akşam yemeği yedi. Bayram için bir arada olan Argüder ailesine kızları Özge Sander, ve torunları Simge de eşlik etti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.