Sosyetik işletmeci, önceki akşam Akmerkez'de bir aylık Maya isimli bebeği ile ilk kez objektiflere takıldı. Gazetecilerin kendisini çektiğini fark eden Birgen, espiri yaparak"Benim torunum olur" dedi. Eşi Dilek Birgen ve 7 yaşındaki oğlu Alp'le birlikte alışveriş yapan Mehmet Birgen, kızı Maya bebeğin hayatını değiştirdiğini söyleyerek "İkinci baharımı yaşıyorum. Çok mutluyum" diye konuştu..
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.