Minik Kalplerle Elele Derneği (MİKADER) yararına, geçtiğimiz gece Şişli Tiyatro Kedi’de ünlü sanatçı Ferhat Göçer, müzikal bir gösteri düzenledi. Aynı zamanda dernek üyesi olan Göçer, kendi şiirleri ve şarkılarından oluşan gösterisiyle dinleyicilere muhteşem bir gece yaşattı. Geceden elde edilen gelir, Bartın Valiliği ve
MİKADER’in ortak çalışmasıyla ‘MİKADER Sevgi Evleri’ projesine bağışlandı. Dernek Başkanı Nesrin Ercan başta olmak üzere, üyeler ve hayırseverler gösteriyi izledi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.