Uludağ, Kartalkaya gibi popüler kayak merkezlerine gitmek yerine memleketleri Kars’ta kar tatili yapan Toprak Ailesi, misafirlerini kendi otelleri olan Toprak Hotel’de ağırladı.
Giriş: 05 Şubat 2014 Çarşambaİşadamı Halis Toprak, gündüzleri kayak yapan torunlarını izleyerek geçirdi. Toprak Ailesi, gündüzleri -19 derecenin hissedildiği Kars’ta kış turizmine destek olmak için kayak severleri memleketlerine çağırdılar.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.