Ekranların başarılı sunucularından Ebru Akel Sancak, önceki gün eşi Özer Sancak ve çocukları Eren ile beraber Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Ünlü çift mağazaları gezerek minik Eren için alışveriş yaptı. Ebru Hanım, fotoğrafı çekildikten sonra “Bize kırmızı çok yakışıyor” diyerek
yanımızdan ayrıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.