Yazın sona ermesiyle birlikte İstanbul'a dönen tatilciler soluğu İstanbul'un caddelerinde aldılar. Havalar soğumadan Boğaz'ın keyfini çıkarmak isteyen Edvina Hanım bir arkadaşıyla Bebek'teki bir mekanda bir araya geldi. Uuzn süre ayak üstü sohbet eden arkadaşlar daha sonra kahve alarak caddede yürüdüler. Sabahın erken saatlerinde Bebek'te karşımıza çıkan Esra Civelek ise Bebek Parkı'nda yürüdükten sonra caddeden ayrıldı.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.