Uzun süredir ortalarda görünmeyen iş insanı Ralf Tezman ve eşi Sanem Tezman gece gezmesinde ortaya çıktı. Tezman çifti önceki gün Tarabya'daki bir balıkçıdan çıkarken objektiflere yansıdı. İkili gazetecilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ralf Bey, "Arkadaşlarımızla yemeğe çıktık. Şimdi evimize gidiyoruz" diyerek mekandan ayrıldı.
Volkan ÖZDEMİR
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.