Nuray Fenercioğlu Paris'te eğitim gören kızı Buse'yi ziyaret etti. Kültür-sanat etkinliklerine katılan ikili, fırsat buldukça alışveriş de yaptı. Nuray Hanım, sosyal medya hesabından paylaştığı kareye "Busem seninle her şey çok güzeldi,14 gün nasıl da hızlı geçti" diye yazdı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.