Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ile eşi Aylin Tahincioğlu, geleneği bozmadan her sene yaz tatillerini tekneleriyle Ege'de geçiriyor. Bu sene de ilk önce Göcek'e giden Tahincioğlu çifti, dostlarıyla bir araya geldi. Teknelerini soğuk mavi sulara demirleyen çift dostlarıyla keyifli vakit geçirdi. Hazırlanıp bota binerek tekneden ayrılan Aylin Hanım, bir otelin iskelesinde inerek arkadaşlarıyla buluştu.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.