2024 yazı başladı hatta bir ayı bitti bile. Tam okulların kapanmasına denk gelen Kurban Bayramı'yla 9 günlük tatil, herkesin yüzünü güldürdü. Ülkemizde bayram tatili için Bodrum, Çeşme ve yurt dışını tercih eden iş ve cemiyet hayatından ünlü isimler, bayram süresince keyifli zamanlar geçirdi.

İstanbul'daki etkinlikler Ege ve Akdeniz'e taşınırken tatilciler sanat ve kültürle dolu günler geçiriyor. Bunlardan ilki ünlü ressam Devrim Erbil'in Bodrum'daki yeni sergisi 'Yatay Derinlik'... Sanatseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşılan sergi, sanatın iyileştirici ve birleştirici gücünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Bodrum tatilcilerin akınına uğradı diyebilirim. Mavi koylarda demirleyen ünlü isimler, genelde teknelerinde vakti geçiriyor. Geçtiğimiz gün Koç Ailesi'nin gençleri HT Kulüp'ün objektiflerine yansıdı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'un kızı Leyla ve oğlu Kerim Rahmi, Bodrum'da demirli teknelerinde tatillerine başladı. Komşu'ya da giden ünlü isimler bu sene oldukça fazlaydı. Sanem - Ralf Tezman çifti, arkadaşları Hande-Mehmet Gamgam çiftiyle Yunanistan'ın gözde tatil beldesi Paros'a gitti.

Tatil demek, keyif ve huzur demek... Sakinliği seven cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Feryal Gülman da tatil boyunca Göcek'te demirli teknede huzurlu bir tatil yaptı.

HT Kulüp ve SHOW TV magazin ekibi olarak ekip arkadaşlarımız tatilcilerin nabzını tutmaya devam ediyor. Bodrum ve Çeşme'den renkli tatil görüntülerini sizlerle anbean paylaşıyoruz.

Tatilcilerin en keyifli anları, İstanbul dışındaki planları, yurtdışı seyahatleri htkulup.com'da sizlerle oluyor.

Umarım siz değerli okuyucularımız da keyifli bir yaz sezonu geçirirsiniz.

Herkese çok dinleneceği ve keyif alacağı bir yaz tatili diliyorum...


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR